ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Залиште свої контакти, наш фахівець відповість на всі Ваші запитання.

Им’я
Коментар

При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Loading...

Як працює технологія Plasma air

Plasma air використовує технологію біполярної іонізації для активного очищення повітря в приміщенні від джерела забруднення.

Як працює біполярна іонізація для очищення повітря від забруднюючих речовин

Видаляє переносні по повітрю бактерії та віруси, щоб допомогти запобігти хворобі

Зменшіть поточне споживання енергії до 30%

Скоротіть витрати на обладнання HVAC до 25%

Видаляє спори цвілі, що знаходяться в повітрі, для запобігання колонізації поверхонь

Плазмове повітря пропонує комплексне рішення для забезпечення якості повітря в приміщеннях навчальних закладів, де учні та персонал піддаються впливу небезпечних і дратівливих забруднювачів, таких як бактерії, віруси, леткі органічні сполуки, запахи, пил, пилок і спори цвілі. Підтримка оптимальної якості повітря в шкільних приміщеннях може знизити кількість прогулів, поліпшити успішність та підвищити продуктивність учнів і персоналу. Крім того, використовуючи процедуру Ashrae IAQ, інженери можуть заощадити шкільним округам значні витрати на обладнання та енергію шляхом скорочення споживання зовнішнього повітря. Плазмове повітря встановлене в сотнях шкіл по всій країні.

Що таке іони кисню?

Іони - це молекули або атоми, які містять електричний заряд і існують в природі в різних розмірах. Невеликі іони тривають всього від 30 до 300 секунд, перш ніж втратити заряд, але вони надзвичайно активні.
Щільність іонів варіюється від 900 до 1100 негативних іонів і від 1000 до 1200 позитивних іонів на кубічний сантиметр (іони/см3) в недоторканному природному середовищу. На рівні моря щільність іонів зазвичай становить близько 500 негативних та 600 позитивних іонів/см3. У містах і всередині будівель рівні іонів знижуються на 80-95% і можуть бути ледь помітні в невеликих приміщеннях.
Зі зменшенням щільності іонів погіршується і якість повітря. Внаслідок збільшення кількості як позитивно, так і негативно заряджених іонів кисню поліпшується якість повітря. Це основа технології біполярної іонізації Plasma air.

У Вас є питання?

Перегляньте поширені запитання про Plasma air.
ДЕТАЛЬНІШЕ