ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Залиште свої контакти, наш фахівець відповість на всі Ваші запитання.

Им’я
Коментар

При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Loading...

фермерські виробництва

Чисте повітря. Екологічно чисті продукти.

Додайте вашим рослинам характер повітря, передбачений технологією біполярної іонізації, встановленою у вашій системі кондиціонування. Ваші заводи будуть процвітати, як і ваш бізнес.

Ефективна, безпечна та доступна система очищення повітря для виробничих приміщень

Боротьба з цвіллю для підвищення врожайності

Контролюйте запах, щоб уникнути порушень з боку уряду і штрафів

Контроль бактерій для поліпшення результатів мікробних тестів

ВИВЧИТИ ДЕТАЛЬНІШЕ
Технологія біполярної іонізації Plasma Air вирішує дилему фермерського виробництва. Іони, що випускаються установками, обробляють повітря безпосередньо в приміщенні для вирощування, контролюючи цвіль, запахи, леткі органічні сполуки та бактерії без шкідливих побічних продуктів. Доступну технологію Plasma Air можна легко додати до наявних систем HVAC.
-FRANK LANE, LEAD GROWER
SOULSHINE CANNABIS, WASHINGTON
Коли ви відкриваєте двері в кімнату з Plasma air, там виразно пахне свіже, в порівнянні з несвіжим, затхлим запахом, який ...

-FRANK LANE, LEAD GROWER

SOULSHINE CANNABIS, WASHINGTON

Коли ви відкриваєте двері в кімнату Plasma Air, вона безумовно має більш свіжий запах в порівнянні з несвіжим, затхлим запахом, який є в інших кімнатах. Ми також помітили більш здорова рослина - більш красиву квітку навколо. Але сама разюча різниця була в «істотно більш чистому» стоці.

-WILLY GARDINER

THE GARDEN GROW COMPANY, COLORADO

Plasma Air - один з ключів до досягнення і підтримання високої ефективності та врожайності вище середнього на світлі для вирощування. І в кінцевому підсумку іонізація більш рентабельна.

-PATRICK CAMPBELL, OPERATIONS MANAGER

LEIFFA, LAKEWOOD, CO

Я витратив кілька місяців на дослідження і поговорив з чотирма іншими виробниками. Я знаю, що це справжня технологія. Я перевірив це так ретельно, як ви. Люди входять в кімнату і кажуть: «Вау, запаху просто немає». Ви можете просто увійти і дізнатися, що технологія працює.

-JASON BUTCHER, CONTRACTOR

PLANET HVAC, OREGON

Різниця в рівнях запаху в приміщенні між одною установою, обробленою за допомогою Plasma Air, і установою, що використовують альтернативні технології, була очевидна як день. Відсутність запаху, цвілі, грибка та інших забруднювачів сприяє кращій якості, кількості та врожайності врожаю.

-GORDON WHITE, WEB EDITOR

THE ACHR NEWS

Якщо виробникам канабісу необхідно усунути неприємні запахи та летючі органічні сполуки, створивши ідеальні умови для вирощування, ця єдина доступна технологія - кращий вибір.