ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Залиште свої контакти, наш фахівець відповість на всі Ваші запитання.

Им’я
Коментар

При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Loading...

НОВОБУДОВИ ТА КАПРЕМОНТ

Скоротіть початкові витрати і споживання електроенергії

Здорове внутрішнє середовище, вільне від переносимих по повітрю алергенів, бактерій, вірусів і VOCs, знижує кількість прогулів і оптимізує успішність і продуктивність праці персоналу.

Економте енергію та зменшуйте площа HVAC за допомогою процедури IAQ

Використовуючи процедуру IAQ 62.1 IAQ (IAQP) у поєднанні з технологією Plasma Air, інженери-консультанти можуть забезпечити значну економію перших витрат, скорочення постійного споживання електроенергії та оптимальну якість повітря в приміщенні шляхом зменшення до 75% надходження зовнішнього повітря. Компанія Plasma Air вимагає часу та здогадок щодо використання IAQP для проєктів нового будівництва та модернізації, надаючи необхідну документацію та безкоштовний доступ до PlasmaSoft - нашого програмного забезпечення для розрахунків IAQ та створення відповідних специфікацій.

Скоротіть споживання зовнішнього повітря до 75%

Зменшіть поточне споживання енергії до 30%

Скоротіть витрати на обладнання HVAC до 25%

Скорочення початкових витрат і постійного споживання енергії

ВИВЧИТИ ДЕТАЛЬНІШЕ
Будинки з високою щільністю населення є ідеальними кандидатами для процедури ASHRAE IAQ. Плазмове повітряне обладнання легко встановлюється в повітроводі припливного повітря або в самому очищувачі повітря, тому ніяких спеціальних положень не потрібно. Іонізатори споживають всього кілька ват потужності, і немає помітного перепаду тиску, про який варто було б турбуватися. На додаток до розрахунків процедури ASHRAE IAQ ми також надаємо специфікації проєкту, графіки іонізації, креслення САПР і нашу внутрішню інженерну підтримку, зв'язавшись з нами або вашим найближчим дистриб'ютором плазмового повітря.
-JOHN BRUNO
ATLAS DESIGN & ENGINEERING, FORT MYERS, FL
До появи програмного забезпечення PlasmaSoft IAQP ми не могли виконувати розрахунки процедури якості повітря в приміщенні (IAQP), що означало, ...

-JOHN BRUNO

ATLAS DESIGN & ENGINEERING, FORT MYERS, FL

До появи програмного забезпечення PlasmaSoft IAQP ми не могли виконувати розрахунки процедури якості повітря в приміщенні (IAQP), що означало, що багато наших клієнтів були змушені покладатися на дорогий метод швидкості вентиляції. Це призвело до того, що власники та оператори будівель використовували більше зовнішнього повітря, ніж необхідно, в спробі забезпечити відповідність вимогам ASHRAE. PlasmaSoft® надає готове, просте у використанні рішення для виконання складних розрахунків, необхідних IAQP.

-THOMAS PISAREK, OWNER

PISAREK ENGINEERING, NEW JERSEY

Установки VRF мають обмежену здатність обробляти зовнішнє повітря; вони просто не призначені для обробки великої кількості зовнішнього вентиляційного повітря, як того вимагає кодекс. Саме тут на допомогу приходить рішення Plasma Air. Що дозволяє вам зробити Plasma Air, так це зменшити кількість зовнішнього повітря при збереженні прийнятної якості повітря в приміщенні.

-CHIEF MECHANICAL ENGINEER

BGW SERVICES, INC.

Я спроектував десятки шкіл і церков, які використовують систему Plasma Air, відповідно до вимог процедури якості повітря в приміщенні ASHRAE. Крім позитивних відгуків про якість повітря, ми заощадили нашим клієнтам мільйони доларів на будівельних витратах і постійної економії електроенергії.