ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Залиште свої контакти, наш фахівець відповість на всі Ваші запитання.

Им’я
Коментар

При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Loading...

ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ

Здорові робочі місця корисні для бізнесу.

Робочі місця в приміщеннях, на яких відсутні переносні по повітрю алергени, бактерії, віруси та ЛОС, сприяють оптимальній роботі співробітників, продуктивності та щастя.

Ефективна, безпечна та доступна система очищення повітря всього офісу

Plasma air пропонує комплексне рішення для забезпечення якості повітря в приміщеннях офісних будівель, де співробітники піддаються впливу небезпечних і дратівливих забруднювачів, таких як бактерії, віруси, леткі органічні сполуки, запахи, пил, пилок і спори цвілі. Підтримка оптимальної якості повітря в приміщеннях на робочих місцях може знизити кількість прогулів, підвищити продуктивність праці. Крім того, використовуючи процедуру Ashrae IAQ, інженери можуть заощадити власникам офісних будівель значні витрати на електроенергію та устаткування внаслідок скорочення споживання зовнішнього повітря.

Скоротіть споживання зовнішнього повітря до 75%

Нейтралізує алергени, щоб зменшити астму, головні болі, подразнення очей і проблеми з носовими пазухами

Видаляє переносимі по повітрю бактерії та віруси, щоб допомогти запобігти хворобі

Зменшіть поточне споживання енергії до 30%

ВИВЧИТИ ДЕТАЛЬНІШЕ
Система Plasma air може бути легко вбудована в невеликі або великі офісні приміщення, знижуючи споживання енергії та забезпечуючи здорове внутрішнє середовище для співробітників та клієнтів. Плазмові повітряні вироби можуть бути сконструйовані відповідно до будь-якої конфігурації будівлі, споживають менше енергії, ніж електрична лампочка, і практично не вимагають технічного обслуговування.
-THOMAS PISAREK, OWNER
PISAREK ENGINEERING, NEW JERSEY
Устаткування VRF мають обмежену здатність обробляти зовнішнє повітря; вони просто не призначені для обробки великої кількості ...

-THOMAS PISAREK, OWNER

PISAREK ENGINEERING, NEW JERSEY

Устаткування VRF мають обмежену здатність обробляти зовнішнє повітря; вони просто не призначені для обробки великої кількості зовнішнього вентиляційного повітря, як того вимагає кодекс. Саме тут на допомогу приходить рішення Plasma Air. Що дозволяє вам зробити Plasma Air, так це зменшити кількість зовнішнього повітря при збереженні прийнятної якості повітря в приміщенні.