ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Залиште свої контакти, наш фахівець відповість на всі Ваші запитання.

Им’я
Коментар

При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Loading...

ЖИТЛОВІ БУДИНКИ

Якість гірського повітря для домовласників.

Невидима, безшумна, не вимагає технічного обслуговування й не містить шкідливих побічних продуктів технологія біполярної іонізації PlasmaPURE перевершує фільтри PCO, UV і HEPA.

Доступна, безпечна і ефективна система очищення повітря для всього будинку

Plasma PURE - це рішення для забезпечення якісного повітря в приміщеннях всього будинку для одно- та багатоквартирних житлових будинків. PlasmaPURE значно знижує вміст в повітрі забруднюючих речовин, які зазвичай зустрічаються в будинках, таких як бактерії та віруси, спори цвілі, запахи, хімічні речовини від фарб, лаків і очисних засобів, леткі органічні сполуки (ЛОС) і навіть тих, які викликають рак - формальдегід, що виділяється меблями, ламінатним покриттям підлоги та дерев'яними шафами.

Зниження кількості бактерій та вірусів до 99,9%

Очищає повітря від лупи домашніх тварин і пилу

Загальне зниження ЛОВ (VOC) на 98,6%

Нейтралізує неприємні запахи

ВИВЧИТИ ДЕТАЛЬНІШЕ
PlasmaPURE відтворює якість гірського повітря, виробляючи рівну кількість позитивно і негативно заряджених іонів кисню для нейтралізації забруднювачів повітря. PlasmaPURE може бути легко встановлений в припливно-витяжну установку і доступний в стандартному режимі 24 В змінного струму, а також 120 В змінного струму, 230 В змінного струму або 12 В постійного струму.
-STEPHEN Y.
KEARNY, NJ
Моя дружина - запеклий курець, і протягом декількох днів запах диму практично зник. Ми навіть краще спимо ночами. Ми пояснюємо це зменшенням ...

-STEPHEN Y.

KEARNY, NJ

Моя дружина - завзятий курець, і протягом декількох днів запах диму практично зник. Ми навіть краще спимо ночами. Ми пояснюємо це зменшенням кількості частинок в повітрі, які погіршують наші носові пазухи та створюють проблеми з алергією.

-BARBARA M.

SYRACUSE, UT

Мій чоловік роками страждав від частих головних болів і сінусітових інфекцій. Установка пристрою Plasma PURE неймовірно змінила якість його життя. З того часу у нього не було сінусітовой інфекції, і ми обидва були здоровіші з меншою кількістю захворювань будь-якого роду.

-JACK R

BLUE SPRINGS, MO

Ми наполегливо рекомендуємо цю систему всім. У мене майже немає алергії, і наш прекрасний новий будинок завжди пахне свіжістю, навіть після приготування риби або часнику.