ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Залиште свої контакти, наш фахівець відповість на всі Ваші запитання.

Им’я
Коментар

При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Loading...

УСТАНОВИ ДЛЯ ПРЕСТАРІЛИХ І ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

Чисте повітря для поліпшення охорони здоров'я

Скорочення числа інфекцій, спалахів і госпіталізацій. Пом'якшити неприємний запах і поліпшите якість життя жителів і персоналу.

Комплексне очищення повітря для вразливих груп населення

Плазмове повітря пропонує комплексне рішення для забезпечення якості повітря в приміщеннях для літніх людей та інших медичних установ, де жителі, пацієнти та персонал піддаються впливу повітряних патогенів та забруднюючих речовин, таких як бактерії, віруси, леткі органічні сполуки, запахи, пил, пилок і спори цвілі. Підтримка оптимальної якості повітря в приміщеннях в медичних установах може знизити рівень інфекцій та алергій, одночасно підвищуючи самопочуття і продуктивність праці персоналу. Плазмове повітря встановлене в десятках житлових і медичних установ для літніх людей по всій країні.

Зменшіть зараження, щоб запобігти спалаху

Зменшіть кількість твердих частинок для запобігання респіраторних захворювань

Пом'якшення запаху для поліпшення якості життя

Скорочення госпіталізацій і зниження витрат

ИЗУЧИТЬ ПОДРОБНЕЕ
Плазмова повітряна система може бути легко вбудована в невеликі або великі медичні установи, знижуючи споживання енергії та забезпечуючи здорове внутрішнє середовище для жителів, пацієнтів і персоналу. Плазмові повітряні вироби можуть бути сконструйовані відповідно до будь-якої конфігурації будівлі, споживають менше енергії, ніж електрична лампочка, і практично не вимагають технічного обслуговування.