ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Залиште свої контакти, наш фахівець відповість на всі Ваші запитання.

Им’я
Коментар

При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Loading...

ТРАНСПОРТ

Усуньте гази, запахи і забруднюючі речовини.

Боріться з шкідливим забрудненням повітря в приміщеннях аеропортів, вертодромів, залізничних та автобусних вокзалів.

Доступна, безпечна та ефективна система повного очищення повітря

Plasma Air пропонує комплексне рішення для контролю якості повітря в приміщеннях для транспортних терміналів, таких як аеропорти, вертодроми, метро, ​​потяги та автобусні станції, де пасажири та персонал піддаються впливу небезпечних і дратівливих забруднювачів, таких як PM2.5, ЛОВ, NOx, SO2, і PAHs які утворюються з вихлопних газів транспортних засобів, викидів палива, гальм, шин. Ці забруднювачі можуть потрапляти всередину приміщення через вентиляційні системи для вдихання або проковтування, що може привести до потенційних проблем зі здоров'ям. Очищення повітря в приміщенні грає вирішальну роль в захисті здоров'я і безпеки пасажирів і персоналу.

Зменшіть кількість бактерій та вірусів, щоб запобігти хворобам

Пом'якшення запаху для поліпшення внутрішнього середовища

Нейтралізує ЛОС для запобігання головних болів та роздратування

Зменшіть кількість твердих частинок для запобігання респіраторних захворювань

ВИВЧИТИ ДЕТАЛЬНІШЕ
Рішення Plasma Air були успішно реалізовані в декількох аеропортах, вертолітних майданчиках і залізничних станціях для поліпшення якості повітря в приміщенні та забезпечення здоров'я, безпеки та позитивного досвіду мандрівників, льотного екіпажу і співробітників. Плазмове обладнання іонізації повітря зазвичай встановлюється в центральній системі кондиціонування повітря; або в самій припливно-витяжної установки, або в головному проточному повітроводі.
- TOM BRADLEY TERMINAL, LOS ANGELES INTERNATIONAL AIRPORT
Маючи найбільшу кількість клієнтів і рейсів в країні, наші термінали в аеропорту Лос-Анджелеса часто були насичені небажаними ...

-TOM BRADLEY

TERMINAL, LOS ANGELES INTERNATIONAL AIRPORT

Маючи найбільшу кількість клієнтів та рейсів в країні, наші термінали в аеропорту Лос-Анджелеса часто були насичені небажаними реактивними парами, запахами та іншими забруднювачами в повітрі. Як тільки ми встановили систему Plasma Air, всі ці проблеми зникли. У нас дуже мало скарг клієнтів.