ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Залиште свої контакти, наш фахівець відповість на всі Ваші запитання.

Им’я
Коментар

При натисканні на кнопку ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Loading...

ШКОЛИ І УНІВЕРСИТЕТИ

Чисте повітря. Ясна Мислення.

Здорове внутрішнє середовище, вільна від переносних по повітрю алергенів, бактерій, вірусів і VOCs, знижує кількість прогулів і оптимізує успішність, і продуктивність праці персоналу.

Ефективна, безпечна і доступна система повного очищення повітря

Плазмове повітря пропонує комплексне рішення для забезпечення якості повітря в приміщеннях навчальних закладів, де учні та персонал піддаються впливу небезпечних і дратівливих забруднювачів, таких як бактерії, віруси, леткі органічні сполуки, запахи, пил, пилок і спори цвілі. Підтримка оптимальної якості повітря в шкільних приміщеннях може знизити кількість прогулів, поліпшити успішність і підвищити продуктивність учнів і персоналу. Крім того, використовуючи процедуру Ashrae IAQ, інженери можуть заощадити шкільним округам значні витрати на обладнання та енергію внаслідок скорочення споживання зовнішнього повітря. Плазмове повітря встановлене в сотнях шкіл по всій країні.

Видаляє переносимі по повітрю бактерії і віруси, щоб допомогти запобігти хворобі

Зменшіть поточне споживання енергії до 30%

Скоротіть витрати на обладнання HVAC до 25%

Видаляє спори цвілі, що знаходяться в повітрі, для запобігання колонізації поверхонь

ВИВЧИТИ ДЕТАЛЬНІШЕ
Технологія Plasma air може бути легко впроваджена в невеликі або великі навчальні заклади, що дозволяє зменшити розміри обладнання для HVAC, знизити енергоспоживання і забезпечити здорову, продуктивну середу для студентів і персоналу. Плазмові повітряні продукти можуть бути обрані відповідно до будь-якої конфігурації будівлі, споживають менше енергії, ніж електрична лампочка, і практично не вимагають технічного обслуговування.
-ED SOUZA, PROJECT COORDINATOR
ALACHUA COUNTY SCHOOL DISTRICT
Ми надзвичайно задоволені нашим вибором для установки технології біполярної іонізації плазмового повітря ...

-ED SOUZA, PROJECT COORDINATOR

ALACHUA COUNTY SCHOOL DISTRICT

Ми надзвичайно задоволені нашим вибором для установки технології біполярної іонізації плазмового повітря. Якість нашого повітря не тільки перевершує очікування, але і ми заощадили на наших витратах на установку кондиціонерів і продовжуємо значно економити на наших щорічних витратах на електроенергію.

- ENVIRONMENTAL AND ENERGY SPECIALIST

CARROLTON FARMERS BRANCH ISD

Ми перепробували все, щоб усунути жахливий запах в одній з наших футбольних роздягалень, коли нас познайомили з плазмовим повітрям. Хоча і дещо скептично, продукт повністю усунув запах і справив враження на всіх учасників. Зайве говорити, що ми впроваджуємо цю технологію в інших наших роздягальнях.

-WIL BERRY, OWNER/DIRECTOR

THE SCOTTSDALE SCHOOL, ARIZONA

Ваше постійне обслуговування було негайним і професійним. Я знаю, що якщо коли-небудь виникнуть проблеми з системою, ви все виправите. Наші клієнти похвалили нас за високу якість повітря. Тим часом наші сусіди продовжують відкривати свої двері, щоб впустити свіже повітря у свій бізнес. У вас відмінний продукт.

-CHIEF ENGINEER

UNIVERSITY IN LOUISIANA

Для нас було дуже важливо впровадити рішення, яке дозволило б нашим викладачам продовжувати використовувати методи емпіричного навчання, зберігаючи при цьому фізично комфортне середовище. Наші студенти на першому місці, і за допомогою плазмового повітря ми змогли створити простір для експериментів, де студенти можуть зосередитися, вчитися і процвітати.